KUPUJĘ!

Samoczyszcząca kuweta dla kota Petree

Jest to produkt, który ułatwia codzienne życie każdego posiadacza kota. Samoczyszcząca kuweta ma za zadanie zapewnić maksymalny komfort Tobie i Twojemu zwierzęciu. Urządzenie przystosowane jest do pracy w 3 trybach: automatycznym, nocnym oraz manualnym.

 

Dzięki funkcji automatycznego czyszczenia po każdym użyciu, kocia kuweta nie wymaga już tyle Twojej uwagi. Za każdym razem gdy kot załatwi potrzebę, nieczystości automatycznie wylądują w zamykanym pojemniku.

Czy pamiętasz sytuację, w której zaraz po powrocie z pracy musisz szukać łopatki, czyścić kuwetę, wietrzyć pomieszczenie? Ten problem rozwiązuje się sam. Pomimo niskiego poziomu hałasu masz możliwość ustawienia trybu nocnego, który zapewnia ciszę i spokój gdy pragniesz odpocząć i spokojnie się wyspać. Kuweta posiada również tryb manualny, w którym możesz włączyć czyszczenie za pomocą aplikacji na Twoim telefonie.

 

Samoczyszcząca kuweta dla kota Petree sklep z automatyczna kuweta

Koniec z nieprzyjemnym zapachem dzięki automatycznej kuwecie!

Samoczyszcząca Kuweta Petree rozwiązuje problem przykrego zapachu powstającego podczas używania kuwety. Dzięki innowacyjnej budowie, nieczystości trafiają do osobnego pojemnika. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w dwa filtry pochłaniające nieprzyjemny zapach. Filtry posiadają właściwości antybakteryjne oraz zapobiegają przedostawaniu się nieczystości na zewnątrz. Są w całości bezinwazyjne i bezpieczne. Nasączone w 100% naturalnymi olejkami pochodzącymi z drzewa cedrowego oraz szałwii. 

Kup najlepszą samoczyszczącą kuwetę dla kota w naszym sklepie

Jak działa kuweta samoczyszcząca? Kliknij!

Łączność Wi-Fi

Inteligentna samoczyszcząca kuweta Petree umożliwia łączenie się przez sieć wi-fi. Dzięki wbudowanemu czujnikowi mierzącemu wypełnienie pojemnika na nieczystości urządzenie prześle alert na Twój telefon gdy ten się wypełni. Wystarczy otworzyć szufladę, wymienić worek i gotowe. Oszczędzasz  czas i jednocześnie nigdy nie zapomnisz opróżnić pojemnika. Zarządzanie czystością kuwety stanie się dla Ciebie łatwe.

Zamień brudną kuwetę na automatyczną i zyskaj czysty dom

Samoczyszcząca kuweta Petree - Dostosuj do siebie

Ustawienia automatycznej kuwety Petree możesz dostosować do własnych potrzeb. Wbudowany moduł wi-fi umożliwia sterowanie kuwetą przy pomocy telefonu. W aplikacji możesz zmieniać tryby pracy, wybierając tryb automatyczny, manualny lub tryb nocny. Inteligentna kuweta pozwala na personalizację takich ustawień jak:

 • dostosowanie czasu zwłoki po skorzystaniu z kuwety,
 • sterowanie wysokiej jakości ekranem OLED
 • zarządzanie trybem nocnym

 

Zapewnij swojemu kotu i sobie komfort z naszą kuwetą automatyczną

Monitoring zdrowia Twojego pupila

Kuweta Petree posiada wbudowane czujniki do pomiaru wagi. Zastosowane podzespoły pozwalają na gromadzenie danych związanych z aktywnością Twojego kota. Dzięki dokładnym danym możesz dostrzec zmiany w zachowaniu ukochanego pupila. Z poziomu aplikacji możesz sprawdzić częstotliwość korzystania z kuwety. Dostęp do danych pozwoli Ci na dostrzeżenie nieprawidłowości związanych z wypróżnianiem oraz niekontrolowaną zmianą wagi. Kuweta Petree ułatwi Ci dbanie o zdrowie swojego Kota.

Oszczędź czas i pieniądze dzięki naszej samoczyszczącej kuwecie.

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Ekran OLED

Urządzenie zostało wyposażone w ekran OLED, służący do wyświetlania podstawowych funkcji i trybów działania kuwety. Pozwala to na uproszczone korzystanie bez konieczności łączenia kuwety z aplikacją.

Tryby wyświetlane:

 • WIFI – Kuweta w trybie łączenia z siecią wi-fi
 • ERROR – Problem w działaniu kuwety
 • ADD – Tryb dodawania żwirku
 • FULL – pojemnik na nieczystości jest pełny
 • UPDATE – kuweta wykonuje aktualizację oprogramowania
 • FINISH – czyszczenie zakończone
Bezproblemowe utrzymanie czystości i komfort dla kota i właściciela

Zobacz więcej zdjęć kuwety

Praktyczny design

Przemyślany i praktyczny design kuwety Petree zapewnia wygodę dla Twojego kota. Ponad 65 litrowa przestrzeń pozwala na łatwe przystosowanie się kota do korzystania z kuwety. Dużo miejsca wewnątrz to cecha, która wyróżnia kuwetę Petree na tle konkurencji. Całkowita objętość wynosząca ok. 0.3 m3 łączy stabilność, łatwość w adaptacji oraz wygodę. Dopuszczalna masa kota to aż 10 kg.

automatyczna kuweta inteligentna kuweta petree litter robot catlink

Z myślą o młodszych i starszych

Przy projektowaniu kuwety kierowano się wygodą dla kota. Wejście do kuwety jest na wysokości 17 cm co umożliwia korzystanie kociętom, rasom z krótkimi kończynami oraz starszym kotom, które mają problemy ze wskakiwaniem na wysokie obiekty. Przy wejściu zamontowany jest stopień, który zapobiega wynoszeniu żwirku na zewnątrz.

kuweta automatyczna petree catlink litter robot najlepsza kuweta samoczyszczaca

Bezpieczeństwo i precyzja

Automatyczna kuweta wyposażona jest w precyzyjne czujniki, które zapewniają bezpieczeństwo Twojego kota oraz zapewniają dokładne pomiary wagi. Cztery czujniki umiejscowione są w podstawie kuwety. Kuweta natychmiastowo zatrzyma pracę po wykryciu obecności kota.

Automatyczna kuweta Petree sklep z kuweta automatyczna catlink litter robot

Dbamy o szczegóły

Inteligentna kuweta Petree zaprojektowana została z myślą o szczegółach. Wyróżnić możemy:

 • Okrągłe wejście zapobiegające obdarciom
 • Linia wyznaczająca maksymalny poziom żwirku
 • Wysokiej jakości sylikonowa podstawa zapobiegająca przyklejaniu się żwirku. Posiada właściwości antybakteryjne
 • Maksymalnie uproszczona obsługa przy pomocy 1 przycisku
 • Wysokiej jakości filtry niwelujące zapachy z kuwety, nasączone olejkami naturalnymi

Łatwość w czyszczeniu

Wszystkie elementy automatycznej kuwety Petree można łatwo zdemontować. Pozwala Ci to w bardzo prosty sposób wyczyścić kuwetę. Każdy element ( poza podstawą) można myć wodą. Po umyciu, części należy wytrzeć do sucha. Następnie można złożyć i uruchomić kuwetę.

jak czyscic kuweta automatyczna petree catlink litter robot najlepsza kuweta dla hodowcy

Automatyczna kuweta - wymiary

Automatyczna kuweta Petree wysłana zostanie do Ciebie w kartonie o wymiarach 65x61x65 cm.

Wejście do kuwety o średnicy 35 cm na wysokości 17,5 cm.

Całkowita szerokość 59 cm
Wysokość 54 cm
Długość 62,5 cm

automatyczna kuweta petree catlink litter robot najlepsza kuweta inteligentna kuweta do hodowli

Cena

Inteligentna kuweta Petree

Kliknij poniżej, aby zamówić wymarzoną kuwetę dla Twojego kota. Pozbądź się problemów z zapachami unoszącymi się z kuwety. Jeśli nie chcesz poruszać się w ramach utartych schematów  ciągłego sprzątania po swoim zwierzaku, skorzystaj z tej opcji.

 

 1500 zł  brutto

+ darmowa wysyłka

Operator płatności

Cyber Kot w mediach społecznościowych

Doładuj swoje zakupy w sklepie z kuwetami Petree przy pomocy operatora płatności Przelewy24. Proste i bezpieczne.

Informacje

Kontakt

sklepcyberkot@gmail.com

+48 693 076 188

Regulamin sklepu

Polityka prywatności oraz Cookies

Gwarancja

Zwroty i wymiana