Regulamin sklepu

(cena zawiera podatek VAT)

darmowa dostawa

1499 zł 

Kuweta Petree

Samoczyszcząca Kuweta Petree rozwiązuje problem przykrego zapachu powstającego podczas używania kuwety. Dzięki innowacyjnej budowie, nieczystości trafiają do osobnego pojemnika. Dzięki innowacyjnej budowie, nieczystości trafiają do osobnego pojemnika. Dzięki innowacyjnej budowie, nieczystości trafiają do osobnego pojemnika.

Działanie samoczyszczącej kuwety - obejrzyj film

Dowiedz się więcej

Samoczyszcząca kuweta dla kota - zobacz film i dowiedz się w 120 sekund jak ona działa. Poznaj zalety kuwety automatycznej i wybierz nasz produkt. Zobacz jak ta technologia może usprawnić Twoje codzienne obowiązki związane z czyszczeniem kuwety Twojego kota. 

 

Samoczyszcząca kuweta działa automatycznie. Zbrylony żwirek przenoszony jest do pojemnika na odpady po każdym skorzystaniu przez kota. Zapachy z kuwety niwelowane są dzięki wbudwanym filtrom. Nasza kuweta samoczyszcząca Petree to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas i chcą zapewnić kotu czystą kuwetę o każdej porze dnia i nocy.

Kup kuwetę

Łatwość w czyszczeniu

Wszystkie elementy automatycznej kuwety Petree można łatwo zdemontować. Pozwala Ci to w bardzo prosty sposób wyczyścić kuwetę. Każdy element ( poza podstawą) można myć wodą. Po umyciu, części należy wytrzeć do sucha. Następnie można złożyć i uruchomić kuwetę.

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Bezpieczeństwo i precyzja

Automatyczna kuweta wyposażona jest w precyzyjne czujniki, które zapewniają bezpieczeństwo Twojego kota oraz zapewniają dokładne pomiary wagi. Cztery czujniki umiejscowione są w podstawie kuwety. Kuweta natychmiastowo zatrzyma pracę po wykryciu obecności kota.

 

Inteligentna kuweta Petree zaprojektowana została z myślą o szczegółach. Wyróżnić możemy:

 • Okrągłe wejście zapobiegające obdarciom

 • Linia wyznaczająca maksymalny poziom żwirku

 • Wysokiej jakości sylikonowa podstawa zapobiegająca przyklejaniu się żwirku. Posiada właściwości antybakteryjne

 • Maksymalnie uproszczona obsługa przy pomocy 1 przycisku

 • Wysokiej jakości filtry niwelujące zapachy z kuwety, nasączone olejkami naturalnymi

Praktyczny design

Przemyślany i praktyczny design kuwety Petree zapewnia wygodę dla Twojego kota. Ponad 65 litrowa przestrzeń pozwala na łatwe przystosowanie się kota do korzystania z kuwety. Dużo miejsca wewnątrz to cecha, która wyróżnia kuwetę Petree na tle konkurencji. Całkowita objętość wynosząca ok. 0.3 m3 łączy stabilność, łatwość w adaptacji oraz wygodę. Dopuszczalna masa kota to aż 10 kg.

 

Przy projektowaniu kuwety kierowano się wygodą dla kota. Wejście do kuwety jest na wysokości 17 cm co umożliwia korzystanie kociętom, rasom z krótkimi kończynami oraz starszym kotom, które mają problemy ze wskakiwaniem na wysokie obiekty. Przy wejściu zamontowany jest stopień, który zapobiega wynoszeniu żwirku na zewnątrz.

Ekran OLED

Urządzenie zostało wyposażone w ekran OLED, służący do wyświetlania podstawowych funkcji i trybów działania kuwety. Pozwala to na uproszczone korzystanie bez konieczności łączenia kuwety z aplikacją.

Tryby wyświetlane:

 • WIFI – Kuweta w trybie łączenia z siecią wi-fi

 • ERROR – Problem w działaniu kuwety

 • ADD – Tryb dodawania żwirku

 • FULL – pojemnik na nieczystości jest pełny

 • UPDATE – kuweta wykonuje aktualizację oprogramowania

 • FINISH – czyszczenie zakończone

Łatwa obsługa za pomocą WiFi

Inteligentna samoczyszcząca kuweta Petree umożliwia łączenie się przez sieć wi-fi. Dzięki wbudowanemu czujnikowi mierzącemu wypełnienie pojemnika na nieczystości urządzenie prześle alert na Twój telefon gdy ten się wypełni. Wystarczy otworzyć szufladę, wymienić worek i gotowe. Oszczędzasz  czas i jednocześnie nigdy nie zapomnisz opróżnić pojemnika. Zarządzanie czystością kuwety stanie się dla Ciebie łatwe.

 

Ustawienia automatycznej kuwety Petree możesz dostosować do własnych potrzeb. Wbudowany moduł wi-fi umożliwia sterowanie kuwetą przy pomocy telefonu. W aplikacji możesz zmieniać tryby pracy, wybierając tryb automatyczny, manualny lub tryb nocny. Inteligentna kuweta pozwala na personalizację takich ustawień jak:

 • dostosowanie czasu zwłoki po skorzystaniu z kuwety,

 • sterowanie wysokiej jakości ekranem OLED

 • zarządzanie trybem nocnym

Monitoring zdrowia Twojego pupila

Kuweta Petree posiada wbudowane czujniki do pomiaru wagi. Zastosowane podzespoły pozwalają na gromadzenie danych związanych z aktywnością Twojego kota. Dzięki dokładnym danym możesz dostrzec zmiany w zachowaniu ukochanego pupila. Z poziomu aplikacji możesz sprawdzić częstotliwość korzystania z kuwety. Dostęp do danych pozwoli Ci na dostrzeżenie nieprawidłowości związanych z wypróżnianiem oraz niekontrolowaną zmianą wagi. Kuweta Petree ułatwi Ci dbanie o zdrowie swojego Kota.

Koniec z nieprzyjemnym zapachem dzięki automatycznej kuwecie!

Jest to produkt, który ułatwia codzienne życie każdego posiadacza kota. Samoczyszcząca kuweta ma za zadanie zapewnić maksymalny komfort Tobie i Twojemu zwierzęciu. Urządzenie przystosowane jest do pracy w 3 trybach: automatycznym, nocnym oraz manualnym.

Dzięki funkcji automatycznego czyszczenia po każdym użyciu, kocia kuweta nie wymaga już tyle Twojej uwagi. Za każdym razem gdy kot załatwi potrzebę, nieczystości automatycznie wylądują w zamykanym pojemniku.

 

Czy pamiętasz sytuację, w której zaraz po powrocie z pracy musisz szukać łopatki, czyścić kuwetę, wietrzyć pomieszczenie? Ten problem rozwiązuje się sam. Pomimo niskiego poziomu hałasu masz możliwość ustawienia trybu nocnego, który zapewnia ciszę i spokój gdy pragniesz odpocząć i spokojnie się wyspać. Kuweta posiada również tryb manualny, w którym możesz włączyć czyszczenie za pomocą aplikacji na Twoim telefonie.

Operator płatności

Cyber Kot w mediach społecznościowych

Doładuj swoje zakupy w sklepie z kuwetami Petree przy pomocy operatora płatności Przelewy24. Proste i bezpieczne.

Informacje

Kontakt

sklepcyberkot@gmail.com

+48 693 076 188

Regulamin sklepu

Polityka prywatności oraz Cookies

Gwarancja

Zwroty i wymiana