Petree to nowoczesna i wygodna samoczyszcząca kuweta dla kotów

ZAMÓW TERAZ

Samoczyszcząca 
kuweta 
Petree 2 Minion
WiFi

Petree - kuweta samoczyszcząca dla Twojego pupila

Nasz nowy model kuwety samoczyszczącej Petree Minion ma na celu ułatwienie codziennego życia dla właścicieli kotów. Kuweta zapewnia maksymalny komfort zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego zwierzęcia. 
Już nie zaznasz sytuacji, w której pierwsze co musisz robić po przyjściu do domu to sprzątanie po kocie. Dzięki samoczyszczącej kuwecie nieprzyjemne zapachy zostaną zniwelowane, a kuweta będzie czysta po każdej wizycie Twojego kociaka.

Kuweta może pracować w 3 trybach: automatyczny, manualny i nocny. 
Automatyczny- Kuweta rozpocznie proces czyszczenia za każdym razem gdy kot załatwi swoje potrzeby

Manualny- Kuweta Petree rozpocznie czyszczenie tylko po kliknięciu guzika lub przez aplikację
Nocny- W ustawionych godzinach kuweta nie rozpocznie pracy

 

Samoczyszcząca kuweta Petree to koniec z przykrym zapachem!

Kuweta Petree - zapomnij o brudnych kuwetach dla swojego kota

Kuweta Petree eliminuje przykry zapach, który powstaje podczas używania kuwety. Dzięki swojej innowacyjnej budowie, nieczystości trafiają do osobnego pojemnika, a filtr pochłaniający zapach zapewnia czystość. Względem modelu 1, ta kuweta ma zamontowany czujnik ruchu. Po każdym wejściu do kuwety  samoczyszczącej rozpocznie się cykl sprzątania. Dodatkowym atutem jest 6 litrowy pojemnik na nieczystości, wysuwany z przodu kuwety. Zapewnia to wygodę i szybki dostęp do wymiany worka na odpady.

Automatyczna kuweta Petree- Innowacyjne sita

Samoczyszcząca kuweta Petree to innowacyjne rozwiązanie dla właścicieli kotów. Dzięki zastosowaniu specjalnych sit, kuweta umożliwia stosowanie każdego typu żwirku zbrylającego. Połączenie funkcjonalności i estetyki sprawia, że jest to idealna opcja dla każdego, kto chce zapewnić swojemu kotu komfort i czystość.

Do kuwety samoszczyszczącej Petree można użyć np.
Żwirek kukurydziany
Żwirek bentonitowy

Żwirek drewniany

Żwirek tofu

Żwirek roślinny (zbrylający)

Petree - nowoczesna kuweta samoczyszcząca dla Twojego kota

WiFi - Kuweta samoczyszcząca Petree

Kuweta automatyczna Petree posiada inteligentne funkcje, umożliwiające połączenie się przy pomocy wifi i aplikacji smart home Tuya. Dzięki zamontowanemu czujnikowi, który mierzy poziom wypełnienia pojemnika na nieczystości, urządzenie przesyła powiadomienie na Twój telefon, gdy pojemnik jest pełny. Dodatkowo w aplikacji widoczne są dane takie jak temperatura czy częstotliwość wizyt. Aplikacja umożliwia dostosowanie wielu funkcji pod własne potrzeby.

Wymiana worka jest prosta i szybka - wystarczy otworzyć szufladę i wymienić worek. Dzięki temu oszczędzasz czas, a jednocześnie nigdy nie zapomnisz o konieczności czyszczenia pojemnika. Zarządzanie czystością kuwety stanie się dla Ciebie łatwe i bezproblemowe. A Twój kot to zdecydowanie doceni.

Petree - komfort dla kota i wygoda dla właściciela

Kuweta automatyczna - design

Kuweta Petree jest zaprojektowana z myślą o wygodzie Twojego kota. Posiada duży, pojemny bęben, co pozwala na łatwe przystosowanie się kota do korzystania z kuwety. Całkowita powierzchnia zajmowana przez kuwetę wynosi ok. 0,25 m2 co pozwala na zastosowanie kuwety automatycznej nawet w małych mieszkaniach. Model Minion łączy stabilność, łatwość adaptacji i wygodę dla kota. Kuweta jest przystosowana do przyjęcia kota o masie do 8 kg, zaleca się, aby kocięta ważyły ponad 1 kg oraz miały ponad 4 miesiące.

Petree - niezawodna kuweta samoczyszcząca dla Twojego kota

Kuweta automatyczna Petree wygląd

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć kuwety samoczyszczącej Petree.

Samoczyszcząca kuweta Petree 2 Minion - czyszczenie

Automatyczna kuweta Petree jest łatwa w utrzymaniu czystości dzięki możliwości banalnego demontażu jej elementów. Możesz w prosty sposób rozłożyć kuwetę i wyczyścić każdy element ( poza podstawą) używając wody. Po umyciu, należy wytrzeć części do sucha. Po skończonej konserwacji, można złożyć kuwetę i ją włączyć.

Wyjęcie bębna do mycia zajmuje mniej niż 2 minuty.
Zdejmujemy pokrywę i odbezpieczamy bęben przy pomocy plastikowego suwaka z tyłu, widocznego na zdjęciu. Wyjęty bęben możemy umyć jednak należy pamiętać o konieczności wytarcia do sucha przed kolejnym użyciem.

Petree - niezbędne wyposażenie dla każdego właściciela kota

Wymiary kuwety automatycznej Petree 2 Minion

Zamawiając otrzymasz:
- Kuweta samoczyszcząca Minion
- Mata przed kuwetę
- Zasilacz
- instrukcja ENG
- Zestaw filtrów i worków

Wysokość: 64 cm

Szerokość: 52 cm

Długość: 52 cm

Maksymalna waga kota: 8 kg

Pojemnik na odpady: 6l

Zamówienie

Jeśli chcesz zapewnić swojemu kotu najwyższy komfort i czystość, a przy tym oszczędzić swój czas, to kuweta automatyczna Petree jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki innowacyjnej technologii i eleganckiemu designowi, ta kuweta jest nie tylko funkcjonalna, ale i stylowa. Nie musisz już martwić się o regularne czyszczenie kuwety, ponieważ kuweta samoczyszcząca Petree zrobi to za Ciebie. 
Nie czekaj i już dziś zamów kuwetę Petree z darmową przesyłką!
Twoje koty będą Ci wdzięczne!

Cena: 
1500 zł

+ darmowa wysyłka

Operator płatności

Cyber Kot w mediach społecznościowych

Doładuj swoje zakupy w sklepie z kuwetami Petree przy pomocy operatora płatności Przelewy24. Proste i bezpieczne.

Informacje

Kontakt

sklepcyberkot@gmail.com

+48 693 076 188

Regulamin sklepu

Polityka prywatności oraz Cookies

Gwarancja

Zwroty i wymiana